DHL tarafından 10 adet/grup SFP Alıcı-verici Modülü GLC-GE-Ts 1000Base-T Gigabit RJ45 Bakır 100 Metre RJ-45 Bağlayıcı

DHL tarafından 10 adet/grup SFP Alıcı-verici Modülü GLC-GE-Ts 1000Base-T Gigabit RJ45 Bakır 100 Metre RJ-45 Bağlayıcı

₺ 320.00

Taze

Stokta

ürün Resimleri : ürün Açıklaması : SFP Alıcı-verici Modülü 1000 BASE-T GLC-GE-Ts RJ-45 Bağlayıcı miktar : 10 adet/grup ücretsiz Kargo worldwide tarafından DHL/EMS/UPS/FEDEX The 1000 BASE-T SFP çalışır standart Kategori 5 korumasız bükümlü çift bakır kablolama kadar 100 m (328 ft) bağlantı uzunluğu. Cisco1000 BASE-T SFP modülleri desteği 10/100/1000 Autonegotiation ve Otomatik MDI/MDIX.  parça Numarası : GLC-GE-Ts açıklama : SFP, 1.25 Gb/s, GE, 1000 Base-T, CAT5, bakır, 100 M özellikleri : MSA SFP şartname ile uyumlu IEEE 802.3 1000 BASE-T şartname ile uyumlu 1000 BASE-X otomatik müzakere ile saat olmadan 1000 BASE-X destekler için bakır sıcak-takılabilir alt EMI için Metal muhafaza aşan CAT 5 kablo ile uyumlu 100 M uzunluğu + 3.3 V Tek güç kaynağı kompakt RJ-45 bağlayıcı meclisi SFP 1000 BASE-X Otomatik Müzakere Bypass Modu 9/125 & mikro ile; m tek modlu fiber (SMF) veri hızı İşlet : 1.25 Gb/s; sıcaklık İşlet Standart : 0 + 70 ° C Ro HS direktifi ile uyumludur uygulamalar : Gigabit Ethernet Fiber Kanal, diğer Optik Bağlantılar kanal genişletici, veri depolama garanti ve İade : 1. biz 1 yıl yedek ve 3 yıl bakım garantisi sağlar; 2. Bizim garanti kötüye, fiziksel hasar, su hasar, kayıp veya hırsızlık.; 3. Tüm ürünler orijinal durumda olmalıdır. nakliye : 1. Biz nakliye tüm ülkelere mal worldwide. gibi uluslararası Express DHL, EMS, Fed Ex, istek üzerine UPS isteğe bağlıdır, biz en iyi nakliye yolu bulmaya çalışacağız farklı konuma göre navlun kaydetmek. nakliye maliyetleri hesaplanır ve parsel ağırlığı ve boyutu ile belirlenir. 2. Tüm vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. 3. sorunsuz ürün almak için, hedef adresi ve irtibat numarası onaylayın lütfen ödeme yaptıktan sonra. teşekkürler! 4. bir nakliye isteği varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, ve biz sizi karşılamak için mutlu olurdu. 5.toplu Alıcı lütfen CBefore Biddingontact abd! Ürünlerimiz Şunlardır : -SFP Transceiver GBIC Alıcı-verici, 1x9 Transceiver, SFP +, XFP, XENPAK, X2-SFP Transceiver Serisi : 100 M, 1.25 G, 2.5 G, 4 G, 8 G, 10 G, BIDI, CWDM, DWDM-yüksek Performans Kablo Serisi : SFP +/SFP Kablo, XFP Kablo-Fiber Medya Dönüştürücü-Fiber Optik Patch Kordonlar-diğer Fiber Optik Ekipmanları

Marka Adı: Go-Fibereasy
Model Numarası: GLC-GE-Ts
Module Type: SFP
Data Rata: 1.25Gb/s
Distance: 100meters
Connector type: RJ-45 port
Operating Voltage: 3.3 V
Operate temperature Standard: -10 to +70°C
Compatible with the Switch: Cisco,3COM,HP,FINISAR,H3C,Extreme,Dell,Intel,Linksys,Foundry
Standard: ROHS,ISO,CE,SGS

Müşterinin seçimi

684517-001 AMPHENOL SFP + DAC kablo 0.5 M Taze
684517-001 AMPHENOL SFP + DAC kablo 0.5 M

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.          See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

₺ 25.20
48 bit PCI bus dijital giriş/çıkış kartı PCI-1751 toplama kartı Taze
48 bit PCI bus dijital giriş/çıkış kartı PCI-1751 toplama kartı

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 82.19
LC Erkek SC Kadın Hibrid Fiber Optik Adaptör Taze
LC Erkek SC Kadın Hibrid Fiber Optik Adaptör

özelliği : 1000 kata kadar tekrar kullanılabiliryüksek hassasiyet ve iyi uyumlulukyüksek güvenilirlik ve istikrarşartname : 1 Hybrid adaptörü tipi : LC (Erkek) SC (Kadın)2...

₺ 11.00
ZTE EPON ONU ZXA10 F8218FE + 8 POTS ses ZXA10-F821 Taze
ZTE EPON ONU ZXA10 F8218FE + 8 POTS ses ZXA10-F821

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 145.56
FI100 Fiber Optik Tanıtıcı Taze
FI100 Fiber Optik Tanıtıcı

TARLUZ FI100 Optik Fiber Tanımlayıcı bir düşük maliyetli, taşınabilir enstrüman trafiği aksatmadan optik sinyalleri algılamak için tasarlanmıştır tahribatsız makrobükme teknolojisi dayalı, FI100 Optik Fiber Tanımlayıcı bozabilir trafik değil, hasar veya aşırı stres lif, verimli sağlayan, bakım sırasında doğru ve güvenilir veri toplama, tesisler, parkur veya restorasyonlar, bu genellikle gerekli belirli bir fiber izole etmek...

₺ 320.00
Komshine QX50-MS 850/1310/1550nm, 21/19/28dB SM & MM OTDR FTTH Fiber Kablo Test Cihazı Üreticisi Taze
Komshine QX50-MS 850/1310/1550nm, 21/19/28dB SM & MM OTDR FTTH Fiber Kablo Test Cihazı Üreticisi

Komshine QX50MS 850 / 1310 / 1550nm, 21 / 19 / 28d B SM & MM OTDR FTTH Fiber Kablo Test Cihazı Üreticisi * renk Ekran Dokunmatik Ekran ile * Fedex express üzerinden 24 Saat içinde * gemiler * * FC + SC + LC Adaptörleri ile gel * * İngilizce + İspanyolca Dilleri * * Test Sonuçları Analiz yazılımı * özellikleri : uygulanabilir lif : SM & MM < 8 m ekstra kısa olay ölü bölge dalgaboyu : 850 / 1300 / 1310 / 1550nm kadar 21 / 19 / 30 / 28d B Yüksek Dinamik Aralık mesafe Aralığı : 4,8, 16,32, 64,128,256 km darbe ile : 10,30, 80,160,320,640, 1280,5120, 1024ns 4.7 inç TFTLCD (dokunmatik ekran) USB arabirimleri, destekleyen USB stick ve yazıcı ve doğrudan kablo indir aracılığıyla pc'ye Active Sync bellek kapasitesi > 800 izleri ile dahili lityum pil yüksek kapasiteli çalışma ömrü 8 saatten fazla ekran : Renkli LCD bir yıl Garanti özellikler : Model = QX50MS dalga boyu (nm) = 850 / 1310 / 1550 dinamik aralık (d B) = 21 / 19 / 28 darbe genişliği (ns) = 5,20,40,80,160,320,640,1280,2560,5120,10240,20480 ekran 4.7 inç TFT LCD dokunmatik ekran olay kör bölge (m) = 1.8 zayıflama kör bölge (m) = 9 doğrusallık (d B / d B) = ± 05 d B / d B kaybı eşik (d B) = 0.05 kaybı çözünürlük oranı (d B) = 0.001 örnekleme çözünürlük oranı (m) = 0.125 için 8 örnekleme noktası = 32 k mesafe belirsizlik (m) = ± (1 m + 5 × 105× mesafesi + örnekleme aralığı) mesafe kapsamı (km) = 0.3 to180 bellek kapasitesi iz = SD Kart (8 G), > 10000 parça ölçüm süresi = kullanıcı tarafından tanımlanan; 5sec, 10sn, 15sec, 30sn, 1 dak, 2 dak, ve 3 dak seçilebilir vardır optik arayüz = FC / UPC + SC / UPC + LC / UPC veri arayüzü = USB arabirimi, SD kart arayüzü görsel Hata Bulucu = HIÇBIR güç kaynağı = lityum pil; çalışma süresi ≥ 8 saat devam garanti süresi = 12 ay DIKKAT!!! 1.alıcı gümrük vergisi ve yerel ithalat vergileri sorumludur; 2...

₺ 2930.00
WS-SUP720-3B orijinal modülü Taze
WS-SUP720-3B orijinal modülü

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 1361.60
Fluke 2AC VoltAlert Temassız Voltaj Dedektörü Test Cihazı Kalem 200-1000 V Taze
Fluke 2AC VoltAlert Temassız Voltaj Dedektörü Test Cihazı Kalem 200-1000 V

enerjik devreleri ve arızalı gerekçesiyle The 2 AC testleri, bir elektrikçi için olsun fabrika zemin veya evin etrafında doityourselfer ucu cep ölçekli yakınlığı içinde tester kırmızı yanacaktır zaman bir çıkış, terminal şerit, veya güç kablosu nerede gerilim mevcut olduğunu. özelliği : gerilim algılama 2001000 V AC, konut geniş bir yelpazede için uygundur, ticari ve endüstriyel ihtiyaçlarıYENI! her zaman açık, sürdürmek için özel düşük güç devresi kullanarak pil ömrü ve her zaman hazır 2 AC sağlamak YENI! yenilikçi 'Battery Check' düğmesi işlevi pil iyi durumda sağlar CAT IV 1000 V aşırı gerilim puan ürün sınıfının en iyi kullanıcı için korumagenişletilmiş aralığı : 200 V AC 1000 V ACentegre klip tasarımı, cep depolama için optimize2x AAA piller tarafından desteklenmektedir (dahil) Fluke sağlamlık ve güvenilirlik özellikler çalışma Prensiplerikararlı durum elektrostatik & #64257 algılar; eld temas gerektirmeden yalıtım yoluyla AC gerilimi tarafından üretilen çıplak iletken...

₺ 18.00
Ücretsiz nakliye 1260 ~ 1650nm (1310/1490/1550/1625/1650nm) Olmayan Mandallama 1x2 Mekanik Fiber Optik Anahtarı FC UPC Konektörü Taze
Ücretsiz nakliye 1260 ~ 1650nm (1310/1490/1550/1625/1650nm) Olmayan Mandallama 1x2 Mekanik Fiber Optik Anahtarı FC UPC Konektörü

1 × 2 Mekanik Optik Anahtarı parametreler 1 × 2 dalgaboyu Aralığı nm 670 ~ 980 1260 ~ 1650 Operating Wavelength nm 670 / 785 / 850 / 980 1310 / 1490 / 1550 / 1625 / 1650 ekleme Kaybı d B Typ : 0.8 Max : 1.2 Typ : 0.5 Max : 0.8 geri dönüş Kaybı d B MM≥30 SM≥50 karışma d B MM≥35 SM≥55 PDL d B ≤0...

₺ 60.00
100 adet Ücretsiz kargo toptan FTTH gömülü tip SC soğuk bırak kablo bağlayıcı hızlı Soğuk Derz Hızlı Optik Fiber bağlayıcı Taze
100 adet Ücretsiz kargo toptan FTTH gömülü tip SC soğuk bırak kablo bağlayıcı hızlı Soğuk Derz Hızlı Optik Fiber bağlayıcı

100 adet Ücretsiz kargo toptan FTTH gömülü tip SC soğuk bırak kablo bağlayıcı hızlı Soğuk Derz Hızlı Optik Fiber bağlayıcı bu konnektör sistemi kaldırır herhangi bir gereksinimi için epoksi, yapıştırıcılar veya pahalı kür fırınlar, yüksek installationquality özellikleri ile, yüksek başarı oranı ve yüksek güvenilirlik...

₺ 57.00
kaset temizleyiciler yenilenir beyaz bant dolum Taze
kaset temizleyiciler yenilenir beyaz bant dolum

kaset temizleyiciler yenilenir beyaz bant dolum Fc2s kaset temizleyiciler yenilenir beyaz bant dolum.özellikleri : görevleri temizlik için uygundur fabrikalarda ve saha uygulamalarıçevre dostuElde kaliteli temizlik alkolsüz veya diğer çözücüler.temizlik bant değiştirilebilir böylece indirgeyici uzun vadede maliyetleribu ideal bir aracı kullanılacak konektörü yüz mevcuttur temizlik içinIçin tasarlanmıştır temiz st, sc, fc, sma d 4, din, ve elmas konektörü yüzleriözellikleri : Halka : 2.5mm& 1.25mmtemizler makara başına 500 kezKonektörler temizlenir : sc, sc 2, fc, st, din, d4 mu, lc, mt, mpo, MTRJ pin olmadan,Boyutu G ve kez; h& kez; d mm 70& kez; 50 ve kez; 20Ağırlığı( g) 0.03kg    nakliye    Siparişleri işlenmiş sonra zamanında ödeme doğrulama.hizmet transit zaman tarafından sağlanmaktadır taşıyıcı ve süreleri değişebilir özellikle sırasında Tatil sezonu.Lütfen bize ulaşın varsa mal almak mesai, geri döneceğizçözümsize24 saat içinde geribildirim  Eğer varsa herhangi bir sorunuz lütfen bize ulaşın, için mutluyuz tüm sorularınıza cevap ve teklif 24 saat içinde cevap.Garanti ve iade politikaları : 1)...

₺ 66.50
Yüksek hassasiyetli 8-28.6MMArmored Fiber Kablo Eğme 8-28.6MMTransverse zırhlı kablo sıyırma bıçağı Fiber optik kablo striptizci Taze
Yüksek hassasiyetli 8-28.6MMArmored Fiber Kablo Eğme 8-28.6MMTransverse zırhlı kablo sıyırma bıçağı Fiber optik kablo striptizci

yüksek hassasiyetli 828.6 MMArmored Fiber Kablo Eğme 828.6 MMTransverse zırhlı kablo sıyırma bıçağı Fiber optik kablo striptizci ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini için : kablo kablosu kablo sıyırma bıçağı mor sayıda sıyırma tel aralığı 4 bir 10mm, resim 1) Biz alipay, batı Birliği, TT...

₺ 58.00
Ücretsiz kargo Plastik Hibrid LC kadın-FC kadın Hybrid Fiber Optik Adaptör Çiftleşme Kollu Düşük ekleme kaybı Taze
Ücretsiz kargo Plastik Hibrid LC kadın-FC kadın Hybrid Fiber Optik Adaptör Çiftleşme Kollu Düşük ekleme kaybı

bağlayıcı 1 : FC kadınbağlayıcı 2 : LC kadınmalzeme : Metalhibrid fiber optik adaptörler hibrid iki farklı uygulamalar için bir çözüm sunuyoruz fiber konnektör veya kablo montajları çeşit birbirleri ile bağlantılı olması gerekir...

₺ 25.00
1 Fiber ve 7 UTP Limanlar Fiber Medya Dönüştürücü Fiber Anahtarı, 7 RJ45 + 1 Fiber 7 RJ45 + 1 (1*9) liman, tek modu tek fiber 20 km ile Taze
1 Fiber ve 7 UTP Limanlar Fiber Medya Dönüştürücü Fiber Anahtarı, 7 RJ45 + 1 Fiber 7 RJ45 + 1 (1*9) liman, tek modu tek fiber 20 km ile

 1 Fiber ve 7 UTP Limanlar Fiber Medya Dönüştürücü Fiber Anahtarıhızlı Ayrıntılarmenşe yeri : Guangdong, çin (Anakara)marka Adı : JYTTEKModel Numarası : JYTDS817ürün : Fiber Medya Dönüştürücüveri Hızı FX : 100 BaseSX / LXveri Hızı TX : 10 / 100 BaseTlif Tipi : tek modlu (SM) Fiber / UTP Portları : 1 / 7mesafe : 20 kmgüç Gereksinimi : AC : 100260 V; DC : + 5 Vgüç Kaynağı Türü : haricidalgaboyu : 1310nm Vlan : evet 10 / 100 M Ethernet 1310nm tek modlu fiber medya dönüştürücü / 7 UTP portları ile anahtarı Vlan ile SM çift fiber 20 km SC konnektör, harici güç kaynağı.yüksek Kalite ile FCC belgesidurum : Marka Yeniüretici : JYTTEKözellikler Fiber Medya Dönüştürücü 1 Fiber ve 7 UTP Limanlar Fiber Anahtarı20 km 10 / 100 M Ethernet 1310nmharici Güç Kaynağıyüksek Kaliteözelliklerürünveri Hızı FXveri Hızı TXFiber medya dönüştürücü100 BaseSX / LX10 / 100 BaseTlif Tipi Fiber Bağlantı NoktalarıUTP Portlarıtek modlu (SM)17mesafegüç Gereksinimigüç Kaynağı Türü20 km AC : 100260 V; DC : + 5 Vharicidalgaboyukonnektörler POE1310nm SChiçbirçalışma Sıcaklığıyönetilebilir Vlan0 ~ 70konsolevetÖDEME1...

₺ 48.00
WDM fiber bi-yön 1 Fx Portu ile 5 port fiber medya anahtarı + 4 RJ-45 Portları Taze
WDM fiber bi-yön 1 Fx Portu ile 5 port fiber medya anahtarı + 4 RJ-45 Portları

WDM fiber biyön 1 Fx Portu ile 5 port fiber medya anahtarı + 4 RJ45 Portları modeli : LNK1400 Serisi genel bakış LNK1400 Serisi 4 port Gigabit Ethernet Anahtarı ile dört 10 / 100 M UTP portları ve bir 100 M SC prizler, hangi 4 bağımsız 100 BaseTX bükülü ile elektrik sinyali dönüştürme 100 BaseFX optik sinyal...

₺ 96.00
Optik Fiber Cleaver SKL-6C Kablo Kesme Bıçağı FTTT Fiber Optik Bıçak araçları Kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 Yüzey Taze Satış
Optik Fiber Cleaver SKL-6C Kablo Kesme Bıçağı FTTT Fiber Optik Bıçak araçları Kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 Yüzey

Buraya tıklayın Daha Fazla Seçenek için sıcak Fiber Cleaver SKL6 C Kablo Kesme Bıçağı FTTT Fiber Optik Bıçak araçları Kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 Yüzey Bıçakürün özellikleri Fiber cleaver SKL6 C kablo kesme bıçağı FTTT fiber optik bıçak araçları kesici Yüksek Hassas Fiber Balta 16 yüzey bıçakotantik fiber cleaver kore'den ithal teknoloji geliştirdi olduğunu Splice fiber ısıeriyebilir karşılayabilir için bir çok amaçlı kesiciler,yüksek mukavemetli bıçak yüzeyi kullanarak ürünler 16 puan, uzun ömür, üçlü armatürleri ile geliyor olabilir kesi hattı, pigtails ve çıplak fiber,otomatik geri bıçak slaytlar, sadece kapak uzağa koymak ve tüm tamamlamak için fiber kapak itin kesme çalışmaları3 ADET Altıgen Anahtarı Tornavidaürün açıklamasıSKL6 C Yüksek Hassas Fiber Cleaver yüksek hassas fiber kesme için bir araçtır...

₺ 36.78 39.98
7IN1metal Fiber Cleaver Fiber Optik kesme bıçağı ile, CFS-2 FIBER KESICI, cale uzunluğu stripper Taze
7IN1metal Fiber Cleaver Fiber Optik kesme bıçağı ile, CFS-2 FIBER KESICI, cale uzunluğu stripper

özellikleri : • yaklaşık 36,000 bölmektedir sağlar• kompakt gövde ve hafif• yüksek Hassasiyetli Bölmektedir• 250um Kaplamalı veya 900um Tampon lif• Singlemode veya Modlu Kullanımı• 12 Pozisyon Dönebilir ve Replicable Bladeürün Özellikleri : kesme açısı : 0.5kesme uzunluğu : 0.9mm fiber olduğunu 1016mm;0.25mm fiber olduğunu 916mmfiber paketi çapı : 125μmceket OD : 0.25 & 0.9mmboyutu : 63 W × 76 D × 63 H (mm)yüksek kaliteli metal bodayambalaj dahil1 adet metal fiber cleaver2 adet allen anahtarı1 adet atık kutusu1 adet cfs2 kablo kesici1 adet kablo uzunluğu stripper1 adet kesme bıçağı

₺ 34.50
12 Delik için Çin OEM Bıçak Fiber Optik Cleaver, ucuz yedek bıçak kesici Taze
12 Delik için Çin OEM Bıçak Fiber Optik Cleaver, ucuz yedek bıçak kesici

Ko m Shine Fiber Optik OTDR EXFO eşit MAX715 B, JDSU MTS2000, MTS4000, YOKOGAWA AQ7275 OTDR Pric çin OEM için Fiber Cleaver için Blade B12OEM CT06 / CT30 A / CT06 B / CT06 C Fiber Cleaver belirli Ayrıntıları : OEM Fiber Cleaver için Blade CT06 için / CT30 A / CT06 B / CT06 C Fiber Cleaver ürün Açıklaması : fiyat 1 adet içindir of YENI Fiber Cleaver Blade ile uyumlu üretici Açıklama : bizim yedek cleaver bıçakları son sadece sürece onlar yerine orijinal ekipman parçaları ama yarı fiyatına...

₺ 10.00
HG8342R Gpon Terminali ONU, 4 ethernet ve 2 ses portları, H.248 & SIP çift protokolü, İngilizce firmware Taze
HG8342R Gpon Terminali ONU, 4 ethernet ve 2 ses portları, H.248 & SIP çift protokolü, İngilizce firmware

HG8342 R Gpon Terminali ONU, 4 ethernet ve 2 ses portları, H.248 & SIP çift protokolü, İngilizce firmware ödeme yapmadan önce her şeyi onaylamak için lütfen bana ulaşın teşekkür ederim.

₺ 51.00
10G ER XFP telsiz Dökümhane uyumlu, 10G 1550nm 40 km XFP optik modül, LC konnektörü, DDM fonksiyonu, ÜCRETSIZ KARGO! Taze Satış
10G ER XFP telsiz Dökümhane uyumlu, 10G 1550nm 40 km XFP optik modül, LC konnektörü, DDM fonksiyonu, ÜCRETSIZ KARGO!

10 G 1550nm 40 km XFP optik alıcıverici çift LC konnektörleri ve DDM fonksiyonu ile, Dökümhane sistemi ile uyumlu. ÜRÜN ÖZELLIKLERI sıcaktakılabilir XFP ayak izi 9.95 Gb / s 11.3 Gb / s bit oranları destekler Lineside destekler ve XFI loopback Ro HS6 Uyumlu (kurşunsuz) güç dağılımı < 3.5 W vaka sıcaklık aralığı : 0 ° C ila 70 °C 40 km maksimum bağlantı uzunluğu soğutmalı 1550nm EML ve PIN alıcı tam Dubleks LC konnektörü hiçbir Referans Saat gereklidir dahili dijital teşhis fonksiyonları standart kefalet bırakma mekanizması UYGULAMALAR 10 GBASEER / EW 10 G Ethernet 40 KM 10 G Fiber Kanal OC192 SONET ve SDH STM 64 bizim Fabrika sertifikalar ambalaj alıcıverici için, biz beyaz kutu sigle için ürün ve antistaic kutusu için 10 ~ 20 adet İpuçları dikkatlice okuyunuz NAKLIYE 1...

₺ 216.41 240.45